Pro média

Na této stránce najdete tiskové zprávy, novinky nebo firemní loga. Pokud máte otázky na někoho z týmu Behind Inventions, napište nám, jsme vám k dispozici.

Aktuality

Diana R. Rogerová – co nás čeká v roce 2024 v byznysu

Rok 2023 se chýlí ke konci, a v Behind Inventions jsme zvědaví, co nás čeká v tom následujícím. V adventním čase vám přineseme předpovědi od partnerů i členů našeho týmu v různých oblastech, ve kterých působíme, ať už je to byznys, AI a strojové učení nebo marketing. Dívat se do budoucnosti je obtížné, a proto jsme si vzali na pomoc Midjourney, která nám ukázala, jak lze vizualizovat rok 2024 na základě našich vlastních slov. Začínáme s tím, jak Diana Rádl Rogerová vidí byznys v roce 2024, a co ji rok 2023 naučil.
Aktuality

Keboola uzavřela investiční kolo Series A ve výši 32 milionů dolarů

Datová platforma Keboola získala 32 milionů dolarů v rámci investičního kola Series A, které vedl soukromý americký fond Viking Global Investors. Misí Kebooly je propojit a integrovat veškerá firemní data do jedné komplexní služby (Data Stack as a Service). Tento nový přístup k firemním datům dává zákazníkům plnou kontrolu nad daty prostřednictvím jediné platformy.
Aktuality

Case study: Platforma Flowbox ušetřila v provozu BAUMRUK & BAUMRUK 34 % nákladů na energie

Efektivní řízení energetických toků v provozu dokáže firmám ušetřit značnou část nákladů. Díky instalaci autonomní platformy, která sjednotila správu energetických toků ušetřil průmyslový závod BAUMRUK & BAUMRUK 40 % nákladů na osvětlení a až 86 % nákladů na topení. Celkové náklady firmy na energie se snížily o 34 % a to často díky drobným změnám. Přečtěte si, jak lze díky efektivnímu řízení platit méně, využívat dostupné zdroje a zvýšit si své ESG skóre.
Aktuality

Tomáš Rendla: Nejčistší energie je ta, která se nikdy nevyrobí

Rozhovor s Tomášem Rendlou, CEO Flowboxu vedl Petr Jeníček, který za Behind Inventions Flowboxu pomáhá hlavně s obchodní strategií a expanzí na globální trh. V rozhovoru se dozvíte, jakou budoucnost Flowboxu předpovídá jeho ředitel a spolumajitel Tomáš Rendla a také, jak souvisí létání – jeho koníček, s jeho prací.
No items found.
Logo materiály

Behind Inventions Logomanuál

Využijte možnost stažení logomanuálu Behind Inventions.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.