Medyo

Technologická společnost s vlastním řešením využívajícím strojové učení pro personalizaci obsahu, tzv. recommendation engine.
AI
Data
Představení společnosti ve 3D
Zobrazit

Čím je tento
projekt unikátní

je technologickou společností s vlastním řešením využívajícím strojové učení pro personalizaci obsahu, tzv. recommendation engine. Řešení nabízí vysokou míru přesnosti doporučení a optimalizaci efektivity výpočtů výrazně snižující nároky na výpočetní výkon. Tím umožňuje rozhodování v reálném čase pro velmi vysoký počet požadavků. Zároveň má i špičkově řešené IT security a ochranu osobních údajů.

Unikátně na trhu firma nabízí toto špičkové řešení formou poskytnutí zdrojového kódu s podporou následného interního dovývoje a předání kompletního know-how zákazníkům z řad e-commerce, bank, pojišťoven, media a telco průmyslu, jež chtějí celé řešení internalizovat a mít jej plně pod svou vlastní kontrolou.

Naše role: Zaměřujeme se na podporu prodeje produktu významným zákazníkům v Evropě, USA a Asii. Dále se podílíme na propojení stávajících a budování nových integračních týmů.

V čem tento projekt pozitivně ovlivňuje společnost

Naším záměrem je nabídnout zdarma tento SW nástroj státním institucím pro podporu orientace běžných občanů na webových stránkách Portálu občana či dalších informačních zdrojích státu, a tím přispět k digitalizaci Česka.

Další projekty

Podívejte se na další projekty, které mění českou tech scénu.

Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.