Aktuality

Na této stránce najdete nejnovější informace o Behind Inventions nebo podpořených projektech.

Aktuality

Jan Balatka: V podnikání je naprosto normální, že jste jako na houpačce

Jana Balatku, partnera společnosti Behind Inventions, lze jednoznačně spojit s oblastmi nových technologií, strojového učení a umělé inteligence (AI). Aktuálně mimo jiné působí na pozici Managing Directora v Semantic Visions. V Behind Inventions je zodpovědný za vyhledávání inovativních technologií, posouzení technologických firem z pohledu jejich obchodního potenciálu a také například za rozvoj portfolia v oblasti technologií či služeb spojených s AI. Ptali jsme se proto, co předpovídá roku 2024 právě v těchto oblastech.
Aktuality

Diana R. Rogerová – co nás čeká v roce 2024 v byznysu

Rok 2023 se chýlí ke konci, a v Behind Inventions jsme zvědaví, co nás čeká v tom následujícím. V adventním čase vám přineseme předpovědi od partnerů i členů našeho týmu v různých oblastech, ve kterých působíme, ať už je to byznys, AI a strojové učení nebo marketing. Dívat se do budoucnosti je obtížné, a proto jsme si vzali na pomoc Midjourney, která nám ukázala, jak lze vizualizovat rok 2024 na základě našich vlastních slov. Začínáme s tím, jak Diana Rádl Rogerová vidí byznys v roce 2024, a co ji rok 2023 naučil.
Aktuality

Keboola uzavřela investiční kolo Series A ve výši 32 milionů dolarů

Datová platforma Keboola získala 32 milionů dolarů v rámci investičního kola Series A, které vedl soukromý americký fond Viking Global Investors. Misí Kebooly je propojit a integrovat veškerá firemní data do jedné komplexní služby (Data Stack as a Service). Tento nový přístup k firemním datům dává zákazníkům plnou kontrolu nad daty prostřednictvím jediné platformy.
Aktuality

Case study: Platforma Flowbox ušetřila v provozu BAUMRUK & BAUMRUK 34 % nákladů na energie

Efektivní řízení energetických toků v provozu dokáže firmám ušetřit značnou část nákladů. Díky instalaci autonomní platformy, která sjednotila správu energetických toků ušetřil průmyslový závod BAUMRUK & BAUMRUK 40 % nákladů na osvětlení a až 86 % nákladů na topení. Celkové náklady firmy na energie se snížily o 34 % a to často díky drobným změnám. Přečtěte si, jak lze díky efektivnímu řízení platit méně, využívat dostupné zdroje a zvýšit si své ESG skóre.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s ukládáním souborů cookie do vašeho zařízení za účelem zlepšení navigace na webu, analýzy používání webu a podpory našich marketingových aktivit. Další informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.